+48 883 289 389        8:00 - 22:00 (Pon - Nd)

SKUP AUT WROCŁAW – Enter Auto | Najlepsze ceny

Skup Aut Wrocław Enter Auto oferuje najlepsze ceny na Dolnym Śląsku! Chcesz sprzedać niepotrzebny samochód? Sprawdź nas już dziś!

Czy można sprzedać uszkodzone auto do skupu? Odpowiada skup aut Wrocław!

Regularne użytkowanie samochodu sprawia, że nietrudno o uszkodzenie lub uszczerbki wizualne. Rysy parkingowe, obtarcia lakieru a nawet drobne stłuczki to chleb powszedni wrocławskich kierowców. Czasami zdarza się, że auto jest zwyczajnie wyeksploatowane – konieczna jest wymiana sprzęgła, regeneracja turbiny czy serwis skrzyni biegów. Takie pojazdy przyjmie skup aut uszkodzonych Wrocław, który uczciwie wyceni samochód.

Skup auta uszkodzonego – czy jest możliwy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, bowiem uszkodzenie uszkodzeniu nie jest równe. Czym innym będzie klasyczna „obcierka parkingowa” lub kończąca się żywotność akumulatora, a czym innym kolizja ze szkodą całkowitą lub zatarty silnik. Prowadząc skup aut Wrocław kierujemy się zasadą, że przyjmujemy tylko takie uszkodzenia, które nie zagrażają bezpieczeństwu naszych przyszłych nabywców. Dysponując specjalistycznym wsparciem i kompleksowo wyposażonym warsztatem, przeprowadzamy naprawy mechaniczne i lakiernicze. Stanowczo potępiamy praktykę maskowania niedoskonałości lub – co gorsza – „spawania ćwiary”, czyli tworzenia jednego pojazdu z kilku. Takich samochodów nasz skup aut nie przyjmie, ponieważ skala uszkodzeń zdecydowanie przekracza normy dalszego bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Co dalej dzieje się z uszkodzonym pojazdem?

Prowadząc skup aut Wrocław Krzyki, kierujemy się zasadą by oferować tylko takie pojazdy, którymi sami chcielibyśmy jeździć. Otrzymując uszkodzone auto, w pierwszej kolejności przeprowadzamy naprawy mechaniczne. Wszystkie naprawy dokonywane są na wysokiej jakości częściach przez doświadczonych fachowców. Następnie zajmujemy się kwestiami wizualnymi – pierzemy tapicerkę, ozonujemy kabinę oraz czyścimy zakamarki. Dopiero gdy mamy pewność, że pojazd jest całkowicie sprawny mechanicznie i wygląda atrakcyjnie, umieszczamy ogłoszenie o jego sprzedaży. Tym sposobem klienci otrzymują gotowe do użytku, bezpieczne samochody, co odzwierciedlają opinie o skupie aut Wrocław.

Czy można sprzedać uszkodzone auto do skupu? Odpowiada skup aut Wrocław!