Jak sprzedać auto w skupie aut?

sprzedaż auta w skupie aut

Pierwszy krok do sprzedaży auta w naszym skupie aut

Są 2 możliwości kontaktu z skupem samochodów używanych.

Pierwszą i zazwyczaj najszybszą jest kontakt telefoniczny bezpośrednio z pracownikiem firmy. Rozmowa nie powinna trwać dłużej niż 5 minut. Zostaniemy poproszeni o podstawowe dane samochodu:

– Marka oraz model auta

– Rok produkcji

– Przebieg

– Pojemność silnika i rodzaj skrzyni biegów

– Rodzaj ewentualnych uszkodzeń mechanicznych/wizualnych

Po przedstawieniu powyższych, zazwyczaj jeszcze podczas rozmowy, otrzymamy wstępną wycenę auta przez Skup aut Wrocław – Enter Auto. 

Drugą opcją jest wypełnienie formularza wyceny dostępnego na stronie. Jego wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 10 minut Państwa czasu. Po analizie przesłanych danych, pracownik firmy skontaktuje się z Państwem i przedstawi wstępne warunki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. 

Drugi krok : oględziny i finalizacja transakcji

Po Państwa akceptacji, umawiamy dogodny termin oględzin i odbioru auta. Nasz skup aut posiada własny transport. Nie musicie Państwo dojeżdżać do nas na miejsce, zrobimy to we własnym zakresie, zupełnie za darmo. 

Oględziny nie trwają dłużej niż 30 minut. Auta odbieramy zazwyczaj tego samego dnia. Szczególne znaczenie ma dla nas stan pojazdu, dlatego im lepszy, tym wyższą kwotę możemy zaproponować. 

Po satysfakcjonującej obie strony propozycji, podpisujemy legalną umowę kupna-sprzedaży na każde auto i przekazujemy gotówkę do rąk właścicieli. Pozostaje jedynie zgłosić sprzedaż i szukać nowego środka transportu 🙂

Jak sprzedać auto w skupie aut?
Call Now Button