O nas

autohaus, car dealers, auto sales

Historia

Swoją przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2013 roku. Praca na tym wymagającym rynku, niezależnie od zebranego doświadczenia, obfituje w wiele przeszkód, jakie stawia nam dzisiejszy rynek. Pomimo tego, zawsze wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i to Ich zadowolenie jest kluczem
do naszego sukcesu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i szanując Państwa czas, działamy mobilnie na terenie całego województwa dolnośląskiego i opolskiego. Siedziba naszego skupu aut mieści się we Wrocławiu, jednak oferujemy darmowy dojazd w każde wyznaczone miejsce, mieszczące się we wspomnianym regionie. 

Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobytemu podczas pracy z serwisami samochodowymi, klientem korporacyjnym oraz indywidualnym, znamy dokładnie potrzeby i dylematy, przed jakimi stają dzisiaj właściciele aut. 

Swoimi działaniami staramy się odmienić rynek skupu aut w Polsce, którego filary przez wiele lat opierały się na wyzysku i nieczystych zagraniach. Nasze wyceny opieramy na realnej wartości rynkowej Państwa własności i zawsze proponujemy uczciwe warunki odkupu. Przejrzystość transakcji to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla Klientów sprzedających auta, jak i przyszłych nabywców. 

Call Now Button