+48 883 289 389        8:00 - 22:00 (Pon - Nd)

SKUP AUT WROCŁAW – Enter Auto | Najlepsze ceny

Skup Aut Wrocław Enter Auto oferuje najlepsze ceny na Dolnym Śląsku! Chcesz sprzedać niepotrzebny samochód? Sprawdź nas już dziś!

Skup Aut Wrocław Cennik

Każda osoba, która poszukuje skupu aut zastanawia się ile dana firma jest w stanie zapłacić za konkretny pojazd. Nierzadko Klienci poszukują w Internecie cennika, w którym mogliby sprawdzić wartość swojej ruchomości. Nasz skup aut Wrocław wyjaśnia, dlaczego takie cenniki właściwie nie są powszechnie stosowane.

Skup aut a skup złomu

Wiele osób o tym nie wie ale najczęściej, pomijając wielobranżowe firmy, pomiędzy tymi bliskoznacznymi nazwami branż kryją się zupełnie inne profile działalności. Skup samochodów odkupuje auta od ich właścicieli celem dalszej odsprzedaży. Autokasacja inaczej zwana też skupem złomu, odkupuje pojazdy w celu recyklingu i i odsprzedaży pozyskanych surowców. Dla pierwszego typu działalności, ważny będzie stan utrzymania auta, jego historia czy ewentualne mankamenty techniczne. W skupie złomu natomiast, cechy konkretnego auta, nie mają absolutnie żadnego znaczenia, ponieważ liczy się tylko i właściwie waga złomowanego auta. 

Czy zatem skup aut może sporządzić cennik?

Oczywiście, możliwe jest oszacowanie wartości konkretnych modeli przy konkretnych parametrach takich jak rok produkcji, pojemność silnika, przebieg czy nawet kolor. Pytanie, jaką wartość dla Klienta skupu aut będzie stanowić nieaktualna oferta, która sporządzona jest kilka miesięcy wcześniej? Ceny samochodów zmieniają się często z miesiąca na miesiąc i są zależne od dostępności oraz popytu na dany model w danym czasie. Dodatkową trudnością jest fakt, iż jest to skup aut używanych. Nie ma zatem możliwości aby przez Internet czy telefon ocenić stan danego egzemplarza, w tym stan silnika, opon, ewentualnych napraw blacharskich. Wypełniając nasz formularz wyceny dostępny na stronie, możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną wycenę twojego samochodu z możliwie jak najwęższymi widełkami.

Skup Aut Wrocław Cennik