+48 883 289 389        8:00 - 22:00 (Pon - Nd)

SKUP AUT WROCŁAW – Enter Auto | Najlepsze ceny

Skup Aut Wrocław Enter Auto oferuje najlepsze ceny na Dolnym Śląsku! Chcesz sprzedać niepotrzebny samochód? Sprawdź nas już dziś!

Skup aut Wrocław

Cennik w skupie aut

Sprzedaż samochodu używanego w Polsce to proces uciążliwy i czasochłonny. Zaczynając od odpowiedniego przygotowania oraz wyczyszczenia auta, po wystawienie ogłoszenia i spotkania z niezdecydowanymi Klientami, może on zająć nawet do pół roku czasu. Dla wielu osób bardzo korzystną alternatywą wydaje się więc sprzedaż auta od ręki w skupie. Pozostaje jednak najważniejsza kwestia, czyli cena. Czy zatem da się określić wartość samochodu w określonym cenniku?

Odpowiedź na to pytanie jest negatywna, ponieważ samochód to produkt niejednorodny. Owszem, można oszacować wartość skupowanego auta poprzez określenie widełek cenowych. Czy jednak będzie to satysfakcjonujące dla zainteresowanych, jeśli otrzymają wycenę +/- 40%? Każdy skup aut kieruje się własnymi zasadami i pracuje na swoich określonych marżach. Nasza firma od samego początku priorytetowo traktuje każdego Klienta, proponując mu możliwie jak najbardziej konkurencyjne stawki. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa bezpłatną wycenę na naszej stronie przez specjalnie zaprojektowany formularz.

Odpowiedź na zapytanie trwa zazwyczaj od 5 do 30 minut. Dzięki rzetelnej ocenie stanu pojazdu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ceny skupu aut we Wrocławiu i okolicach.  

Moje auto jest po kolizji

Przez nasze ręce przeszło wiele aut mniej lub bardziej uszkodzonych. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się naprawą w profesjonalny sposób. Oznacza to, że bez problemu odkupujemy samochody z mniejszymi defektami. Dzięki temu nie musisz martwić się organizacją i finansowaniem naprawy przez sprzedażą. Od wartości auta odejmiemy koszty z tymi związane, które pokryjemy we własnym zakresie. Zadzwoń już dziś i umów niezobowiązującą wycenę – przekonaj się sam jak łatwo i szybko otrzymasz gotówkę w naszym skupie aut!