+48 883 289 389        8:00 - 22:00 (Pon - Nd)

SKUP AUT WROCŁAW – Enter Auto | Najlepsze ceny

Skup Aut Wrocław Enter Auto oferuje najlepsze ceny na Dolnym Śląsku! Chcesz sprzedać niepotrzebny samochód? Sprawdź nas już dziś!

Ile trwa sprzedaż auta do skupu aut Wrocław?

Czy wiesz, że średni czas sprzedaży używanego auta wynosi 48 dni? Przez blisko siedem tygodni zmuszony jesteś ponosić koszty posiadania pojazdu, który jest Ci nieprzydatny. Co więcej, prezentowana dana jest uśredniona – niepopularne modele mogą być sprzedawane nawet przez kilkanaście miesięcy. Na szczęście sprzedaż samochodu może być liczona nie w miesiącach, ale w godzinach – taką możliwość oferuje skup aut Wrocław Krzyki.

Sprzedaż auta w skupie krok po kroku

Życie potrafi zaskakiwać i może się okazać, że będziesz potrzebować gotówki „na wczoraj”. Szybki zastrzyk finansowy można wziąć ze sprzedaży samochodu do skupu aut. Wszystkie procedury można załatwić w ciągu jednego dnia, a pieniądze zostają wypłacone od ręki. Sam proces sprzedaży pojazdu jest niezwykle prosty – całą transakcję można podsumować w sześciu prostych krokach. Cała procedura potrwa nie więcej niż jeden dzień roboczy, co jest tempem ekspresowym w porównaniu do wcześniej przytoczonej statystyki.

Krok 1: Skorzystaj z formularza wyceny

Pierwszym krokiem będzie poinformowanie skupu aut Wrocław o chęci sprzedaży pojazdu. W tym celu skorzystaj z formularza wyceny samochodu, w którym podasz podstawowe dane. Będziemy prosić o przekazanie takich informacji jak marka i model pojazdu, nadwozie, przybliżony przebieg czy wskazanie ewentualnych uszkodzeń. Tutaj warto podkreślić, że prowadzimy skup aut uszkodzonych Wrocław i przyjmujemy także pojazdy z defektami mechanicznymi i mankamentami lakierniczymi

 

Krok 2: Przygotuj dokumentację pojazdu

Oczekiwanie na wycenę nie powinno przekroczyć 60 minut – wykorzystaj ten czas na przygotowanie dokumentacji pojazdu. Pamiętaj przede wszystkim o dowodzie rejestracyjnym, karcie pojazdu oraz – jeśli posiadasz – książce serwisowej. Zbierz wszelkie faktury potwierdzające naprawy i wymiany części – to korzystnie wpłynie na finalną propozycję odkupu samochodu. Jeśli dysponujesz wyceną proponowaną przez inne skupy, np. skup aut Oleśnica, możesz ją dołączyć do przygotowanej dokumentacji.

 

Krok 3: Umów się na spotkanie z przedstawicielem

Odpowiedź zwrotną z wyceną otrzymasz telefonicznie lub mailowo, w zależności od preferowanej przez Ciebie ścieżki kontaktu. Bezpośrednio po usłyszeniu wstępnej wyceny możesz umówić się na spotkanie z przedstawicielem skupu aut. Cenimy czas i komfort naszych klientów, dlatego przez większość czasu pracujemy mobilnie. Nasz doradca przyjedzie pod wskazany adres o umówionej porze w promieniu do 100 kilometrów od Wrocławia bez dodatkowych opłat.

 

Krok 4: Szybkie oględziny pojazdu

Na spotkaniu z naszym doradcą poprosimy Cię o przybliżenie historii samochodu. Opowiedz nam, jak długo korzystasz z pojazdu, jakie naprawy w nim przeprowadziłeś oraz czy są jakieś mankamenty. Ocenimy stan techniczny i wizualny auta oraz wykonamy jazdę próbną, by ustalić realną wartość pojazdu. Zapoznamy się także z dokumentacją, w tym także z propozycjami konkurencyjnych komisów. Cały proces zajmie nie więcej niż 30 minut, po których zaproponujemy Ci naszą ofertę.

 

Krok 5: Zdecyduj, czy wycena Cię satysfakcjonuje

Przygotowana przez nas propozycja transakcji jest adekwatna do stanu pojazdu – nasz skup aut Wrocław uczciwie wycenia każdy samochód. Jeśli nie jesteś zadowolony z propozycji – negocjuj! Elastycznie podchodzimy do potrzeb każdego klienta i jesteśmy chętni do dialogu. Dochodząc do konsensusu, obie strony będą zadowolone z transakcji, a o to przecież chodzi przy sprzedaży pojazdu. Jeżeli uznasz, że z pewnych powodów nie chcesz sprzedać nam auta – uszanujemy to, nasza wycena do niczego nie zobowiązuje.

 

Krok 6: Podpisz umowę i odbierz gotówkę

Na samym końcu pozostaje sporządzenie umowy sprzedaży pojazdu i wypłacenie gotówki, czyli ostatnia prosta transakcji. Dysponujemy wcześniej przygotowanym formularzem in blanco, dzięki czemu oszczędzamy czas naszych klientów. Po podpisaniu umów w dwóch egzemplarzach (po jednym dla każdej ze stron) i przekazaniu dokumentów pojazdu następuje wypłata pieniędzy. Całą sumę otrzymasz do ręki lub przelewem na konto bankowe. Właśnie sprzedałeś pojazd w mniej niż 24 godziny!

Ile trwa sprzedaż auta do skupu aut Wrocław?